przekrój drewna
przekrój drewna

Domy z bali na sprzedaż

Budowa domu to proces bez wątpienia długotrwały. Naszym misją jest zaoferowanie możliwie najszybszego czasu realizacji. Wychodząc naprzeciw marzeniom o spokojnym poranku z kawą w ręku i majestatycznym pasmem gór przed oczami prezentujemy domy pod klucz. Zaprojektowane w duchu tradycyjnego beskidzkiego budownictwa i posiadające wszystkie udogodnienia domy z bali na sprzedaż (Istebna/Beskidy), czekają jedynie na Ciebie.

Domy i chaty

Willa na Złotym Groniu

Więcej informacji

Chata pod Świerkowym Gajem

Więcej informacji

Nowoczesne Domy Z Bali Istebna

planowane inwestycje

Jakość budowana latami

Domy z drewna Istebna – w naszej ofercie, poza gotowymi domkami, posiadamy również kilkanaście działek, na których w przyszłości powstać może Twój wymarzony dom z bali. Jeżeli podoba Ci się styl, w jakim tworzymy i marzysz o pieknym widoku w górskim otoczeniu, skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy dla Ciebie miejsce na wymarzony dom.
Ociosani to domy z bali Istebna – w Swojej ofercie posiadamy wiele przepięknych domów góralskich na sprzedaż, a już niedługo do oferty dodane zostaną dwa kolejne domy z bali w górach – na Złotym Groniu!  

Świerk

POmieszkaj
W Świerkowym domu

Doskonale rozumiemy, że inwestycja w zakup lub budowę domu powinna być jak najbardziej przemyślana. Zanim zdecydujesz się na dokonanie tej ważnej decyzji odwiedź jeden z naszych obiektów i przekonaj się o zaletach mieszkania w świerkowym domu.

Odwiedź jeden z naszych obiektów noclegowych, a jeśli zdecydujesz się na zakup chatki, koszt pobytu zostanie odjęty od kwoty zadatku.

Sprawdź nasze chatki

willa na złotym groniu

Willa na Złotym Groniu

Nowoczesne Domy Z Bali Istebna

Chata na Zagroniu